Служба у справах дітей інформує

Дякуємо за підтримку!

Цими днями частина багатодітних родин та сімей з опікунами, які проживають на території Мартинівської сільської ради, отримали від Карлівської Євангелівської Пресвітеріанської Церкви гуманітарну допомогу у вигляді продуктових наборів.

10:58 18.01.2023

15 ТРАВНЯ - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ РОДИНИ

У 1989 році Асамблея ООН проголосила 1994 рік Міжнародним роком сім’ї, щоб поглибити розуміння питань родини, об’єднати можливості різних країн для вирішення питань, пов’язаних із сім’єю. Запровадження свята було викликано стурбованістю світової спільноти сучасним становищем родини та її значенням у процесі виховання покоління, що підростає. А 20 вересня 1993 року відповідно до резолюції Генеральної Асамблеї ООН було запроваджено Міжнародний день сім’ї, який відзначається щороку 15 травня.

15:09 14.05.2021