Підведено підсумки голосування за проєкти Мартинівської сільської ради

Дата: 08.06.2021 12:07

Фото без опису

2 червня закінчився термін голосування за проєкти Мартинівської сільської ради, які були подані для участі у конкурсі громадських екологічних ініціатив Полтавської області.

7 червня на сайті Полтавської обласної ради опубліковано результати даного заходу.

Нажаль, наша громада не ввійшла навіть у 10-ку кращих.

Проєкт «За чисті узбіччя» у  рейтинзі проєктів сіл конкурсу екологічних громадських ініціатив Полтавської області 2021 року, в якому взяли участь 40 сільських територіальних громад,  набрав 123 голоси та зайняв 33 місце.

Проєкт «Баки є - сміття немає» у  рейтинзі проєктів сіл конкурсу екологічних громадських ініціатив Полтавської області 2021 року, в якому взяли участь 40 сільських територіальних громад,  набрав 114 голосів та  посів 34 місце.

Із 4 685 жителів Мартинівської ТГ участь у голосування взяли 121 особа.

Дуже прикро, що місцеві жителі слабо вболівають за покращення добробуту та благоустрою своєї громади, а отже,  не зацікавлені у її розвитку та розквіті.

Дякуємо за підтримку тим, хто долучився до голосування та віддав свій голос за проєкти Мартинівської територіальної громади!

Не опускаймо руки! Працюймо далі!