Щодо онлайн-курсів психологічної підтримки

Дата: 09.08.2022 16:28

Психологічний стан та здоров’я під час військових дій є вкрай важливим. Велика кількість людей переживають виснаження, спустошення, втому, відчувають тривогу й напругу.

З метою допомогти стабілізувати емоційний та психологічний стан собі та близьким, а також завадити загостренню психологічних проблем та їх переходу до хронічної стадії, розроблені онлайн-курси з мінімальними наборами прийомів базової психологічної допомоги.

Курси розміщені на офіційних Інтернет-ресурсах:

1. Міністерством цифрової трансформації України, за підтримки проєкту ПРООН в Україні «Права людини для України», який впроваджується і фінансується Міністерством закордонних справ Данії, та проєкту «Цифрові, інклюзивні, доступні: підтримка цифровізації державних послуг в Україні» (Проєкт підтримки Дія), що впроваджується за фінансової підтримки Швеції, розроблено освітній курс «Психологічна підтримка себе та близьких для цивільних» (корисні поради для допомоги).

Доступ до курсу відкрито на порталі «Дія. Цифрова освіта» (14 серій тривалістю 4-8 хвилин).

Короткі відеоролики допоможуть дізнатися, як:

– звільнитися від стресу та напруги в тілі;

– допомогти дітям пережити негативні емоції;

– навчитися працювати з негативними думками;

– нормалізувати сон;

– владнати непорозуміння з близькими;

– пережити психологічну травму та горе.

Окрім надання теоретичної інформації слухачів навчатимуть спеціальних технік, методів терапії та фізичним вправам.

Пройти курс можна за посиланням:

2. На українському громадському Інтернет-проєкті масових відкритих онлайн-курсів Prometheus відкрито доступ до безкоштовного онлайн-навчання університетського рівня «Базова психологічна допомога в умовах війни»

Онлайн-курс опановується дистанційно в зручний для слухача час.

Підтвердженням результатів навчання є сертифікат за результатами складених всіх завдань курсу.

Курс призначений для тих, хто знаходиться в стані стресу в результаті кризовоі? подіі?, а також для тих, хто знаходиться поруч з людьми у стресі та має можливість надати першу психологічну допомогу.

Всі матеріали та можливість отримати сертифікат доступні постійно.

Онлайн-курс доступний за посиланням:

Просимо усіх бажаючих, в т.ч., внутрішньо переміщених осіб, долучитися до проходження онлайн-курсів.