"Полтававобленерго" опублікувало графік відключень електропостачання на грудень.

Дата: 01.12.2022 08:19

Населені пункти Мартинівської ТГ відносяться до другої та третьої черги.

До другої черги, яку обслуговує Варварівська ТС належать:

с. Варварівка (крім с. Весняне), с. Мар’янівка, с. Мартинівка (вул. Садова, Грушева, Сковороди, Дмитра Барвіна, Шевченка, Лейтенанта Сороки, Кучеренка, Богдана Хмельницького до Мартинівського ліцею)

До третьої черги, яку обслуговує Білухівська ТС належать:

с. Білухівка, с-ще Вакулиха, с-ще Шевченка, с-ще Красне, с-ще Тишенківка, с. Мартинівка (вул. Богдана Хмельницького до Мартинівського ліцею, вул. Мар’янівська, Калинова, Лисенка, Лісова Поляна, Набережна, Вчительська, Грушевського, Лесі Українки, Незалежності, 23 Вересня, Першотравнева, Нова, Світла, пр. Каштановий); с Варварівка (вул. 8 Березня, Орачівська, Новоселівська, Тернова, Сумська, Ясенова, Бузинова, Хліборобів, Виробнича, Сумська, Зарічна, пр. Високий, с. Весняне).