A A A K K K
для людей із порушенням зору
Мартинівська сільська громада
Полтавський

УПРАВЛІННЯ ДМС УКРАЇНИ В ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ

Дата: 18.01.2023 10:33
Кількість переглядів: 22

    Полтавщина: ID-картку можна оформити незалежно від місця реєстрації

   Міграційна служба у Полтавській області нагадує, що ID-картку можна оформити НЕЗАЛЕЖНО від місця реєстрації.

         Це означає, що кожен громадянин України може оформити ID-картку вперше або взамін старого паспорта зразка 1994 року у будь-якому територіальному підрозділі Міграційної служби Полтавщини НЕЗАЛЕЖНО від місця реєстрації. Нагадаємо, послуга з оформлення ID-картки вперше при досягненні 14 років є БЕЗКОШТОВНОЮ.

         До уваги, діти при досягненні 14 років можуть одночасно отримати паспорт і номер платника податків, витративши до 15 хвилин часу на заповнення заяви, ця послуга також є БЕЗКОШТОВНОЮ.

         На сьогодні, попри складні умови воєнного стану адміністративні послуги доступні в усіх 28 підрозділах Міграційної служби Полтавщини. Тож оформити або відновити втрачені паспортні документи можна у будь-якому підрозділі служби НЕЗАЛЕЖНО від місця реєстрації.

         Крім того, надаємо комплексну послугу з одночасного оформлення ID-картки та закордонного паспорта.

         З графіком роботи підрозділів можна ознайомитися на сайті ДМС України за посиланням https://dmsu.gov.ua/poltava Відстежувати готовність паспорта можна через онлайн-сервіс Державної міграційної служби України "Перевірка стану оформлення документів" https://dmsu.gov.ua/services/docstate.html

         Для зручності громадян в Управлінні працює телефон «гарячої лінії» (0532)608969, офіційна сторінка Міграційної служби Полтавської області у соціальній мережі Фейсбук https://www.facebook.com/udmspl/, за якими можна отримати актуальні консультації.

        

УДМС України в Полтавській області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора