Скликається засідання виконавчого комітету

Дата: 23.02.2023 10:14

24 лютого цього року о 10-00 в приміщенні Мартинівської сільської ради відбудеться засідання виконавчого комітету Мартинівської сільської ради з порядком денним:

1. Про підсумки розвитку культури, фізичної культури та спорту на території Мартинівської сільської територіальної громади за 2022 рік та завдання на 2023 рік.
  2. Про схвалення звіту  про виконання бюджету  Мартинівської сільської територіальної громади за 2022 рік.
  3. Про внесення доповнень до складу постійно діючої комісії із встановлення факту отруєння бджіл Мартинівської сільської територіальної громади.
  4. Про внесення змін та доповнень до складу постійно діючої комісії з питань поводження з безхазяйними відходами на території Мартинівської сільської територіальної громади.
  5. Про внесення змін до деяких рішень виконавчого комітету Мартинівської сільської ради.
  6. Про надання дозволу на списання товарно-матеріальних цінностей.
  7. Про надання дозволу на списання паливно-мастильних матеріалів.
  8. Про передачу майна в межах комунальної власності.
  9. Про повідомну реєстрацію Змін та доповнень до Колективного договору між адміністрацією та трудовим колективом Мар’янівської гімназії Мартинівської сільської ради Полтавського району Полтавської області.
  10. Про компенсацію витрат власникам житлових приміщень за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб по Мартинівській  територіальній громаді у січні 2023 року.
  11. Про припинення надання соціальних послуг.
  12. Про надання соціальних послуг.
  13. Про внесення змін до складу комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Мартинівської сільської ради.
  14. Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав Нетреби О.Б.
  15. Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав Васяніна В.І.
  16. Різне.