оголошення

До відома жителів Варварівського старостинського округу

Відповідно плану роботи виконавчого комітету Мартинівської сільської ради та графіку виїзних прийомів громадян, 26 червня 2024 року о 10.00 год. у с. Варварівка відбудеться виїзний особистий прийом громадян, який проведе  сільський голова Віктор Іванович Котенко.

08:13 24.06.2024

СТАРТУВАВ ПРОЦЕС ПІДГОТОВКИ ДО ВИПЛАТИ РАЗОВОЇ ГРОШОВОЇ ДОПОМОГИ ДО ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

За якою процедурою цьогоріч буде здійснюватися разова грошова виплата, передбачена Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань»? Відповідь на це питання можна знайти в урядовій постанові № 1396 від 27 грудня 2023 року.

10:35 31.05.2024

Роз’яснення Пенсійного фонду України

Пенсійний фонд України реалізує згідно до абзацу 8 пункту 92 Порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 року №848 (зі змінами) “Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива” (далі - Положення), перерахунок розміру житлової субсидії в межах установленого строку її призначення без звернення громадян також здійснюється уповноваженим органом в березні на березень-квітень та/або серпні на серпень-вересень у разі зменшення або збільшення середньомісячного сукупного доходу домогосподарства на понад 50 відсотків.

10:43 21.05.2024

Триває прийом проектів до 18 травня на Екоконкурс

Мешканці Полтавської області віком від 14 років, в тому числі внутрішньо переміщені особи, що зареєстровані на території Полтавської області, можуть подати свій екологічний проєкт, який відповідатиме вимогам положення про конкурс http://surl.li/srive

12:10 15.05.2024

До уваги суб'єктів господарювання, що здійснюють діяльність у сфері реалізації алкогольних напоїв

Звертаємо увагу, що з метою забезпечення виконання та неухильного дотримання обмежень, встановлених п.2.3 Рішення Ради оборони Полтавської області від 29 серпня 2022 року №23 «Про невідкладні заходи для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення  та інтересів держави»  суб'єктам господарювання, що проводять свою діяльність у сфері реалізації алкогольних напоїв, забороняється продаж таких напоїв військовослужбовцям Збройних Сил України та працівникам правоохоронних органів.

10:30 14.05.2024