Тихих та радісних Великодніх Свят!

Дата: 22.04.2022 12:45

Дорогі земляки! Шановні українці!

В день найрадіснішого та найшанованішого християнського свята - Воскресіння Христового, прийміть щирі вітання та теплі слова підтримки  у нелегкі для українців часи.

Воскресіння символізує чистоту та оновлення, переосмислення життя та вчинків, взаємне прощення та порозуміння. Тож нехай день Воскресіння Христового для усіх нас буде днем добра, пробудження, сили, стійкості, витримки, незламності і величі духу!

Бажаємо, щоб Світло Великодня надало всім нам непохитну віру у кращий завтрашній день, сили і терпіння перебороти труднощі, які випали на долю нашої країни та її громадян. Бажаємо Вам миру і злагоди, міцного здоров’я і довголіття, достатку і благополуччя, любові й тепла.

Нехай Божа милість та взаємна повага один до одного допоможуть здолати нам усі негаразди, а щира любов до неньки-України та малої батьківщини - Мартинівщини - об’єднує нас і надихає на добрі праведні справи та обов’язкову перемогу добра над злом!

Христос Воскрес!

Воістину Воскрес!