Повідомлення про результати розгляду адміністративних справ

Повідомлення

28 квітня 2023 року  адміністративна комісія виконавчого комітету Мартинівської сільської ради розглянула справу про адміністративне правопорушення (постанова № 1) на підставі протоколу про адміністративне правопорушення серії ВАБ № 434539, складеного 26.03.2023 року  поліцейським СРПП ВП № 3 Полтавського РУП  сержантом поліції  Тимошенко Ю.В., відносно П’яного Івана Вікторовича, за ознаками адміністративного правопорушення передбаченого ст. 152 КУпАП.

За результатом розгляду винесена постанова про закриття провадження у справі про адміністративне правопорушення за малозначністю, а  гр.  П’яному І.В. оголошено усне зауваження.