Запобігання та протидія домашньому насильству та торгівлі людьми.

ТОРГІВЛЯ ЛЮДЬМИ важлива інформація для вимушених переселенців

У відчаї, з відчуттям горя та суму — стан, у якому перетинають кордон жінки та діти, змушені втікати від жахіть війни. Торговці людьми, що заробляють на трудовій та сексуальній експлуатації, можуть скористатися цим.

11:04 05.07.2022

Про надання психологічної допомоги постраждалим від воєнних дій

На виконання доручення заступника Міністра соціальної політики України з питань європейської інтеграції Ольги Ревук та враховуючи поточну ситуацію в країні, вкрай важливо забезпечити надання вчасної психологічної підтримки та допомоги всім громадянам України, які цього потребують.

13:33 17.06.2022

Євросоюз та МОМ розробили правила безпеки для внутрішньо переміщених осіб

Європейський Союз спільно з Міжнародною організацією з міграції (МОМ), Міністерство соціальної поліики України та (можна додати, що також підтримали) запустили всеукраїнську комунікаційну кампанію, присвячену безпеці внутрішньо переміщених осіб. Станом на кінець квітня таких було 7,7 мільйона. Очевидно, їхня кількість зростатиме.

09:44 26.05.2022