Поговоримо про небезпеку чадного газу

Останнім часом зростає кількість випадків отруєння людей чадним газом, не пов’язаних із виникненням пожеж. Протягом 2023 року на території Полтавської області було зареєстровано 14 випадків отруєння людей чадним газом, внаслідок яких загинуло 2 особи та отримали отруєння 17 осіб (у тому числі 2 дітей). Як свідчить практика, основними причинами отруєння чадним газом є порушення правил влаштування та експлуатації пічного опалення, газових приладів, електричних генераторів, несправність систем димовидалення та вентиляції. Особливо від отруєння чадним газом потерпають діти, чий організм є більш уразливим до його дії.

10:11 11.01.2024

Про участь у тренінгу для батьків

Запрошуємо батьків вихователів/прийомних батьків, батьків дітей з інвалідністю, багатодітних батьків до участі в тренінгу зі створення груп підтримки, який відбудеться 13, 14 квітня в м.Полтава. Реєстрація за посиланням доступна до 12 квітня

09:19 11.04.2023

СІМЕЙНІ ФОРМИ ВИХОВАННЯ В УКРАЇНІ

Бажання взяти на виховання дитину, народжену іншими, є ознакою нашої культури і виникає тільки у небайдужих до чужого горя, душевно щедрих і готових до самопожертви людей.

09:22 30.03.2023