ІНФОРМАЦІЙНА СТОРІНКА

Щодо проведення конкурсу на посаду поліцейського патрульної поліції

На виконання листа Управління патрульної поліції в Полтавській області Департаменту патрульної поліції  №8300/41/26/0/-24 від 23.04.2024 року поширюємо інформаційні матеріали щодо проведення конкурсу на посаду поліцейського патрульної поліції Управління патрульної поліції в Полтавській області Департаменту патрульної поліції.

12:06 25.04.2024

Плановi відключення електроенергії на 30.04.2024

У зв’язку із проведенням робіт у мережах АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» можливі тимчасові перерви в електропостачанні споживачів. Дата, орієнтовний час початку та закінчення перерви вказані у таблиці

08:47 25.04.2024

Запрошуємо платників податків Полтавщини до участі у Всеукраїнському Рейтингу «Сумлінні платники податків !"

Шановні платники податків, Головне управління ДПС у Полтавській області інформує, що Асоціацією платників податків України (далі – АППУ) відновлено щорічний Всеукраїнський Рейтинг «Сумлінні платники податків – 2023».           З 1 березня до 29 квітня 2024 року (включно) триває прийом заявок на участь у Всеукраїнському Рейтингу «Сумлінні платники податків».

14:07 18.04.2024

Плановi відключення електроенергії на 23.04.2024

08:49 18.04.2024

Мартинівська громада долучилася до ініціативи «Насіння Перемоги» проєкту «Програма підтримки продовольчої безпеки «Згуртовані громади», який реалізує Всеукраїнська асоціація громад за підтримки Програми USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО).

09:16 17.04.2024

До уваги платників плати за землю!

Відповідно до статті 269 Податкового кодексу України (далі – ПКУ)  платниками плати за землю є  власники земельних ділянок, земельних часток (паїв),  землекористувачі, яким відповідно до закону надані у користування земельні ділянки державної та комунальної власності на правах постійного користування та платники орендної плати – землекористувачі (орендарі) земельних ділянок державної та комунальної власності на умовах оренди.

09:10 16.04.2024