ІНФОРМАЦІЙНА СТОРІНКА

Хочемо розповісти про проєкт «Допомога допомагаючим», що розроблено та впроваджено ГО «Вектор прав людини» за підтримки та фінансової допомоги Європейського Союзу в межах Програми «Стійкість».

Сьогодні як ніколи населення України потребує допомоги з підтримки психологічного, психічного здоров’я, юридичної, соціальної допомоги та послуг, якісного медичного супроводу та іншої допомоги, адже щодня ми потерпаємо від подій війни, спричиненої росією.

12:40 05.07.2024

Мультфільм для дітей та підлітків “Здорове використання соціальних мереж”. Громадська організація #stop_sexтинг презентує новий мультфільм “Здорове використання соціальних мереж” про захист ментального здоров’я під час користування соцмережами.

Станом на квітень 2024 року в усьому світі налічувалося 5,07 мільярда користувачів соцмереж, що становило 60% світового населення. Топ-5 найпопулярніших соцмереж у світі: Facebook (3 млрд людей), YouTube (2,5 млрд), Instagram та WhatsApp (по 2 млрд), і TikTok - 1,5 млрд. Дослідження GWI показує, що типовий користувач соцмереж витрачає на соціальні платформи 2 години 23 хвилини на день.

12:06 05.07.2024

У лісах Полтавщини надзвичайний рівень пожежної небезпеки - відвідувати ліси заборонено!

У зв'язку з надзвичайно сухою та спекотною погодою, у більшості областей України, зокрема й на території Полтавської області, переважає найвищий - 5 рівень пожежної небезпеки.

10:10 02.07.2024

Проєкт «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України» спільно з Міністерством культури та інформаційної політики України, Секретаріатом Кабінету Міністрів України, Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України, Національною соціальною сервісною службою України та Глобальним договором ООН в Україні запускає IV щорічний Конкурс історій «Громадянське суспільство, бізнес та влада – кращі практики співпраці».

13:54 27.06.2024