До відома власників паїв, які обробляють їх самостійно.

Дата: 13.06.2022 10:12

Фото без опису  У приміщенні Мартинівської сільської ради та старостатів в кабінеті Земельного відділу апарату виконавчого комітету з 13.06.22 року по 27.06.22 року буде проводитись заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи для подальшої передачі їх в ГУДПС у Полтавській області.

Крім того, декларацію можна подати самостійно, якщо ви маєте доступ до мережі інтернету та можете сформувати електронний підпис (сертифікат) в Приват24. Після сформування електронного підпису потрібно зайти  в «Електронний кабінет платника» та за допомогою сформованого електронного підпису зайти в «Особистий кабінет». Потім натиснути в верхньому лівому куті вкладку «ЕК для громадян» потім по центру екрана натиснути  «Податкова декларація про майновий стан і доходи», після чого натиснути на кнопку «+Створити» і далі заповняти декларацію згідно особистих даних.