Халтуринське ГСКП Мартинівської сільської ради продовжує поповнювати свій транспортний парк новими одиницями техніки.

Дата: 06.07.2022 15:05

Так, сьогодні, за кошти бюджету Мартинівської сільської ради, придбано новенький спеціалізований повнопривідний трактор з надійним двигуном Sonalika з турбіною та інтеркулером, який має потужність  - 57, 5 к.с.

Завдяки невеликим габаритним розмірам, оптимальної витрати палива, швидким запуском двигуна цього транспорту - заплановано виконувати великий обсяг робіт задля покращення життєдіяльності громадян та благоустрою у населених пунктах громади. Це і скошування трави в парках, скверах та узбіччях доріг, загрібання листя на тротуарних доріжках у осінньо-весняний  період, згортання снігу у зимовий, та інше.

Плани реалізуються. Задумане втілюється в життя.

Віримо в краще!