Ремонтуємо водонапірну мережу

Дата: 08.07.2022 10:04

Фото без опису Забезпечення населення громади  якісною питною водою є  одним з пріоритетних завдань керівництва Мартинівської ТГ, розв’язання якого необхідне для збереження здоров’я, поліпшення умов діяльності та підвищення рівня життя населення.

Згідно плану роботи Мартинівської сільської ради та у відповідності спрямованих коштів сільського бюджету (1,9 млн.грн.), цими днями розпочато роботу по ремонту водогону у населених пунктах громади.

Сьогодні водогінну систему прокладають, замінюючи зношену мережу на нові пластикові труби,  по вул. Богдана Хмельницького у Мартинівці. У подальшому дану роботу проводитимуть по вул. Калиновій та Мар’янівській.

Мешканці цих вулиць довго потерпали через проблему водопостачання. Тепер вони  зможуть  користуватися повноцінною та безперебійною подачею води.

Ремонтні роботи проводить Халтуринське ГСКП спільно із залученням підрядника.

P.s. На черзі поточний ремонт водонапірної мережі у с. Білухівка, придбання водонапріної башні та капітальний ремонт свердловини у Варварівському старостинському окрузі.

Плани реалізуються. Все буде добре!