Розглянули сесійні питання
Постійні комісії Мартинівської сільської ради продовжують працювати згідно річного плану та у відповідності Закону України «Про місцеве самоврядування».
Так, 12 вересня, з метою розгляду сесійних питань, своє зібрання провела постійна комісія з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку (голова Шраменко Ю.А.).
Постійна комісія з питань освіти, культури, охорони здоров'я, фізичного виховання та соціальної політики не змогла провести своє засідання через відсутність депутатського кворуму та голови Безпалько О.М.
13 вересня працювала постійна комісія з питань земельних відносин, будівництва, архітектури та просторового планування та з питань місцевих природних ресурсів та збереження навколишнього природного середовища (голова Знахуренко Є.М.)
На засіданнях попередньо були розглянуті питання, які внесені на чергову 29 сесію сільської ради VIII скликання.