Планується проведення дистанційного навчання депутатів місцевих рад

Дата: 11.10.2023 15:54

Фото без опису На виконання плану-графіку підвищення кваліфікації державних службовців органів виконавчої влади, посадових осіб органів місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації на 2023 рік повідомляємо, що із 06 по 08 листопада 2023 року Полтавським регіональним центром підвищення кваліфікації (далі – Центр) планується проведення дистанційного навчання депутатів місцевих рад за загальною короткостроковою програмою «Статус, діяльність, повноваження, обов’язки та функції депутатів місцевих рад».

До програми включено розгляд  питань:

«Правова система місцевого самоврядування в Україні. Правовий статус депутатів місцевих рад в Україні»;

«Порядок подання декларацій депутатами місцевих рад в умовах воєнного стану. Конфлікт інтересів: обов’язки депутата місцевої ради в умовах конфлікту інтересів»;

«Інструменти взаємодії та комунікації депутатів місцевих рад і громадськості»;

«Партисипація (громадські бюджети) у процесах розвитку територіальних громад; сучасні фінансові інструменти економічного розвитку територіальних громад».

Навчання буде проводитись через майданчики дистанційного навчання Zoom і передбачає заповнення вихідної анкети.

За умови виконання усіх вимог програми учасники професійного навчання отримають цифрові сертифікати про підвищення кваліфікації в обсязі 0,5 кредита ЄКТС. Початок занять: 06.11.2023 о 09.00 год.

Графік проведення занять

Дата проведення занять

Час проведення занять

06.11.2023 - онлайн заняття (через майданчик дистанційного навчання Zoom)

07.11.2023 - онлайн заняття (через майданчик дистанційного навчання Zoom)

09.00 – 11.50

08.11.2023 - онлайн заняття (через майданчик дистанційного навчання Zoom), заповнення вихідної анкети

09.00 – 11.50

дистанційно в режимі реального часу

отримання цифрового сертифіката про підвищення кваліфікації

сертифікат про підвищення кваліфікації буде направлено на електронну адресу учасника навчання, надану при  реєстрації

Для участі у навчанні учасникам необхідно:

До 05 листопада 2023 року включно зареєструватися на навчання на офіційному веб-сайті Полтавського регіонального центру підвищення кваліфікації за адресою: http://cpk.adm-pl.gov.ua у розділі «Реєстрація на навчання». Шифр групи для реєстрації на сайті Центру та заповнення підсумкової анкети ЗКМС0611

Для коректної роботи із сайтом Центру радимо користуватися браузером Google Chrome (оновлений).

Просимо учасників професійного навчання під час реєстрації обов’язково вказувати особисті електронні адреси, не використовувати електронні адреси з доменом adm-pl.gov.ua, інші електронні адреси органів влади та органів місцевого самоврядування.

На особисті електронні адреси учасників навчання, надані при реєстрації, 06 листопада 2023 року буде надіслано інформацію для участі у дистанційному навчанні.

Повідомляємо, що реєстрація на програму буде закрита одразу після набору максимальної кількості учасників (100 осіб).

Проведення занять у системі Zoom потребує встановлення відповідного програмного забезпечення та оснащення робочого місця (ПК) веб – камерою, колонками, мікрофоном, Інтернет-зв`язком. Обов’язковою умовою навчання є підключення веб-камери під час занять.

Посилання для встановлення Zoom:

- Андроід:https://play.google.com/store/apps/details?id=us.zoom.videomeetings

-  IPhone: https://apps.apple.com/ru/app/zoom-cloud-meetings/id546505307

-  Windows https://zoom.us/client/latest/ZoomInstaller.exe

Довідки за телефонами:

- з питань реєстрації на сайті Центру, отримання інформації про підключення до дистанційного навчання, проходження підсумкового контролю знань,  заповнення підсумкової анкети: 50-04-25;

- з питань організації навчання та отримання цифрових сертифікатів про підвищення кваліфікації: 60-97-18, 60-97-32, 60-97-19.