Героя Криванича Миколу Васильовича указом Президента України нагороджено орденом «За мужність» III ступеня (посмертно)

Дата: 07.12.2023 10:30

Фото без опису  6 грудня у приміщенні Білухівського старостинського округу рідним загиблого військовослужбовця Миколи Криванича  було вручено посмертну нагороду.

За особисту мужність і відвагу, виявлені під час виконання бойових завдань щодо захисту незалежності України, захисника Криванича Миколу Васильовича указом Президента України нагороджено орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Участь у почесній місії взяли сільський голова Віктор Котенко, староста Алла Бойченко, працівники 4 відділу РТЦК та СП, родина Криванич та жителі села.

Ми в боргу перед загиблими Героями та їх родинами і завжди будемо пам'ятати подвиги наших захисників.

Схиляємо голови в жалобі.

Щиро співчуваємо родині Героя!