Скликається засідання виконавчого комітету

Дата: 27.02.2024 09:26

26 лютого цього року сільський голова Віктор Котенко підписав розпорядження про скликання чергового засідання виконавчого комітету, яке відбудеться 29 лютого 2024 року о 10-00 в приміщенні Мартинівськогоо сільського будинку культури. На розгляд виконкому винесені питання:

1. Про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до Мартинівської сільської ради у 2023 році.
  2. Про роботу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Мартинівської сільської ради за 2023 рік.
  3. Про припинення договору найму приміщення  з Фонду житла Мартинівської сільської ради для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб з Трубаєвою О.С. та укладення договору з Горбуновою М.В.
  4. Про повідомну реєстрацію Колективного договору між адміністрацією та  профорганізатором первинної профспілкової організації Закладу дошкільної освіти (ясел-садка) «Малятко» Мартинівської сільської ради Полтавського району Полтавської області на 2024-2028 роки.
  5. Про затвердження інформаційних та технологічних карток і доповнення переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Мартинівської сільської ради.
  6. Про впорядкування та присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна.
  7. Про компенсацію витрат власникам житлових приміщень за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб по Мартинівській  територіальній громаді в січні 2024 року.
  8. Про розширення переліку платних послуг,  які  надаватиме КП «Білухівка».
  9. Про затвердження акту на списання гуманітарної допомоги у вигляді продуктів харчування для внутрішньо переміщених осіб.
  10. Про затвердження висновку опікунської ради виконавчого комітету Мартинівської сільської ради.
  11. Про надання дозволу на списання паливно-мастильних матеріалів.
  12. Різне.