На адресу Мартинівського сільського голови надійшов лист-подяка за сумлінну службу військовослужбовця, який став на захист рідної землі та якнайкраще зарекомендував себе в боях.

Дата: 12.04.2024 10:56

Фото без опису Днями отримали листа-подяку від командира військової частини А4723 полковника Валерія Кащина. В ній висловлюється щира вдячність за земляка, солдата Виборнова Володимира Олексійовича, який чесно і сумлінно виконує свій військовий обов'язок із захисту суверенітету і територіальної цілісності України.

«Своєю нелегкою службою ВИБОРНОВ Володимир Олексійович гідно примножує ратну славу поколінь захисників рідної землі, підтримує високий авторитет Збройних Сил України. Захищаючи нашу державу від рашистської навали проявив себе відважним воїном, який віддано захищає український народ. Командуванням військової частини А4723 неодноразово був заохочений за самовіддану службу, сміливість, вміле виконання бойових завдань та зразкову військову дисципліну.

Прийміть слова щирої подяки за земляка!»

Дуже приємно отримувати такі листи, хай усі воїни повертаються живими і здоровими!

Ми молимось за кожного! Тримаймось!