Відбулось зібрання Клубу старост

Дата: 08.05.2024 14:02

Фото без опису 7 травня у Гільцівському старостинському окрузі Чорнухинської ТГ відбулось зібрання Клубу старост при Полтавському РВ Всеукраїнської Асоціації громад.

Участь у роботі круглого столу на тему «Обговори з колегами» взяли участь народні депутати, представники регіональної влади.

На даному заході були присутні і наші очільники старостатів: староста Білухівського старостинського округу Алла Бойченко та староста Варварівського старостинського округу Михайло Данець.