У Києві відбулось засідання круглого столу Інституту старости

Дата: 14.05.2024 10:08

Фото без опису За квотою Всеукраїнської асоціації громад 13 травня 2024 року староста Варварівського старостинського округу Михайло Данець взяв участь у засіданні круглого столу на тему «Інститут старости. Сучасні виклики та перспективи розвитку», який відбувся у м. Київ.

Даний захід був проведений Комітетом Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування за участі народних депутатів України, членів Комітету Верховної Ради України, виконавчого директора громадської організації «Всеукраїнське об'єднання старост», керівника Офісу Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, експертів Проєктів та інших посадових осіб.

Під час  зібрання учасники заходу обговорили експертні рекомендації щодо критеріїв формування старостинських округів, спілкувалися стосовно проблематики номінації старости на посаду, дискутували про сучасні виклики та перспективи розвитку Інституту старост та обмінювалися досвідом у спільній сфері діяльності.