Мультфільм для дітей та підлітків “Здорове використання соціальних мереж”. Громадська організація #stop_sexтинг презентує новий мультфільм “Здорове використання соціальних мереж” про захист ментального здоров’я під час користування соцмережами.

Дата: 05.07.2024 12:06

Фото без опису Станом на квітень 2024 року в усьому світі налічувалося 5,07 мільярда користувачів соцмереж, що становило 60% світового населення. Топ-5 найпопулярніших соцмереж у світі: Facebook (3 млрд людей), YouTube (2,5 млрд), Instagram та WhatsApp (по 2 млрд), і TikTok - 1,5 млрд. Дослідження GWI показує, що типовий користувач соцмереж витрачає на соціальні платформи 2 години 23 хвилини на день.

Соціальні мережі дозволяють як дорослим, так і дітям ділитися думками, ідеями та інформацією. Завдяки ним, ми завжди на зв’язку з людьми, спілкування з якими для нас важливе. У 2010 році за ініціативою однієї з медіа-компаній США з’явилося свято  - Всесвітній день соціальних мереж, який відтоді щороку відзначають 30 червня.

Громадською організацією #stop_sexтинг презентовано новий мультфільм “Здорове використання соціальних мереж” про захист ментального здоров’я під час користування соцмережами.

Серед основних порад для дітей, що описуються у мультфільмі: це написання постів для гарного настрою, позитивне мислення, використання інструментів захисту онлайн та активний час офлайн.

Посилання: https://youtu.be/TSleuNK2bG0?si=ljLiSHxjtJekJAub