Інформація для внутрішньо переміщених осіб

«Естонська рада у справах біженців»

Починаючи з 2014 року «Естонська рада у справах біженців» надає гуманітарну допомогу внутрішньо переміщеним особам та іншим вразливим категоріям населення в Україні.

15:33 10.05.2024

17 квітня працюватиме мобільна бригада Благодійного фонду “Право на захист” зі збору даних на отримання фінансової допомоги переселенцям від УВКБ ООН.

УВАГА! У середу  17 квітня 2024 року у с. Мартинівка, за адресою: вул. Б. Хмельницького, 18  у приміщенні сільської ради (кабінет соцвідділу) з 10:00 до 15:00 працюватиме мобільна бригада Благодійного фонду “Право на захист” зі збору даних на отримання фінансової допомоги переселенцям від УВКБ ООН. А саме, 3 600 грн. щомісячно на особу протягом 3 місяців! Тобто кожен член родини загалом отримає 10 800 гривень на особу.

11:06 03.04.2024

Розпочинається робота над забезпеченням домогосподарств, що постраждали внаслідок війни, насінням овочів до посівної 2024 року.

У межах проєкту “Згуртовані громади”, який реалізує Всеукраїнська асоціація громад (далі: ВАГ) за підтримки Програми USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО), розпочинається робота над забезпеченням домогосподарств, що постраждали внаслідок війни, насінням овочів до посівної 2024 року.

16:07 10.01.2024

Для внутрішньо переміщених осіб діє цифрова платформа безоплатної юридичної допомоги

Міжнародною організацією DRC (Представництво Датської ради у справах біженців в Україні) розроблено цифрову платформу безоплатної правової допомоги для внутрішньо переміщених осіб.

09:36 01.01.2024

«Робота для ВПО: ти потрібен»

На Полтавщині з вересня 2023 року стартувала інформаційна кампанія «Робота для ВПО: ти потрібен», мета якої – посилити комунікацію між усіма органами влади, які опікуються ВПО, сприяти ефективній інтеграції переселенців у суспільне життя громад, а також стимулювати їх до пошуку роботи.

13:44 06.10.2023