A A A K K K
для людей із порушенням зору
Мартинівська сільська громада
Полтавський

Заходи з нагоди відзначення Дня Соборності України

Дата: 22.01.2021 10:11
Кількість переглядів: 838

 

 22 січня у Мартинівській громаді відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня Соборності України.

Голова Мартинівської сільської ради Віктор Котенко разом із заступником голови Олександром Родиком, керуючим справами (секретарем) виконавчого комітету Ігорем Дроздовичем та старостою Варварівського старостинського округу Михайлом Данцем поклали квіти до пам’ятника Т.Г. Шевченка, що знаходиться у с-щі Шевченка.

Цього року Україна відзначає  102-річницю з дня проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, що унормував омріяні попередніми поколіннями ідеали української соборності, віковічні мрії, якими жили і за які вмирали кращі сини України. Український народ вперше створив національну державу, яка мала всі ознаки незалежної держави: територію, кордони, символи, органи влади, військо, гроші, мову. Сьогоднішня Україна є спадкоємицею державницьких традицій, закладених під час тих подій.

Але і сьогодні, як і 102 роки тому, Україна змушена збройно захищати власний цивілізаційний вибір і державний суверенітет від російського агресора. Сучасні українські герої воюють сьогодні на Сході не за повернення окремих територій, а за незалежність всієї України.

День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави в єдності українських земель. І за традиціює  над адміністративними будівлями Мартинівської сільської ради, Варварівського та Білухівського старостинських округів, було піднято держаний прапор України.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора