A A A K K K
для людей із порушенням зору
Мартинівська сільська громада
Полтавський

Активно рухаючись шляхом поставлених цілей та сталого розвитку, підписано угоди на облаштування оргтехнікою комп’ютерних класів Варварівського та Білухівського НВК на суму 500 тис.грн.

Дата: 05.02.2021 10:06
Кількість переглядів: 1037

Активно рухаючись шляхом поставлених цілей та сталого розвитку,             4 лютого 2021 року у приміщенні Мартинівської сільської ради відбулась робоча зустріч Мартинівського сільського голови  Віктора Котенка із командою Департаменту регіонального розвитку АТ «Укргазвидобування», а саме: менеджером соціально-інфраструктурних проєктів Костянтином-Крістіаном Крушем, начальником відділу регіонального розвитку ГП «Полтавагазвидобування», регіональним менеджером Марією Куруа та заступником директора з земельних та соціальних питань ГП «Полтавагазвидобування» Віталієм Хівренко.

  В ході зустрічі обговорювалась співпраця в сфері реалізації проєктів місцевих ініціатив шляхом надання громаді спонсорської та благодійної допомоги на розвиток сільських територій у 2021 році та на перспективу.

 Керівника Мартинівської громади Віктора Котенка зацікавила пропозиція взяти участь в оголошеному АТ «Укргазвидобування» конкурсі грантів «Енергія розвитку», адже переможець конкурсу отримає грант у 100 тис.грн. на реалізацію своєї ідеї. А ідей для втілення в життя не мало!

  За результатами зустрічі домовились про реалізацію проєктів соціально-інфраструктурного партнерства  та підписали угоди на облаштування оргтехнікою комп’ютерних класів Варварівського та Білухівського НВК на суму 500 тис.грн.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора