Привітали свого колегу та товариша з днем народження

Дата: 12.02.2021 09:05

Фото без опису  11 лютого екс-сільські голови Карлівського району привітали свого колегу, товариша, однодумця, вмілого знавця своєї справи і просто поважну людину Миколу Іванюту  з днем народження.

Микола Іванович пропрацював на посаді Білухівського сільського голови 32 роки, з 1988 по 2020. За період свого керування зробив безліч добрих та потрібних справ для жителів своєї громади та  району.

З цієї нагоди, 62-ї річниці з дня народження, Мартинівський сільський голова Віктор Котенко нагородив Білухівського сільського голову Миколу Іванюту Подякою за сумлінну працю, високий професіоналізм та відданість своїй справі, активну участь у громадському житті села, вагомий внесок у розвиток Білухівської громади та вручив подарунок.