Відбулася позачергова сесія Мартинівської сільської ради

Дата: 15.02.2021 09:21

Фото без опису   12 лютого у приміщенні сільського будинку культури під головуванням Мартинівського голови сільської ради Віктора Котенка відбулось засідання IV позачергової сесії сільської ради.

У роботі зібрання взяли участь: 18 депутатів (із 22 обраних), заступник сільського голови Олександр Родик, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету сільської ради Ігор Дроздович, начальники відділів апарату виконавчого комітету сільської ради, директор  «Халтуринське ГСКП» Михайло Чернега, представники ПП «Бурякорадгосп цукрокомбінату імені Халтуріна».

Фото без опису  Депутати в порядку денному розглянули 11 питань.

Про затвердження річних звітів виконання сільських бюджетів за 2020 рік, про спрямування вільного залишку коштів загального фонду бюджету Мартинівської сільської територіальної громади на 2021 рік, про внесення змін до бюджету Мартинівської територіальної громади  на 2021 рік,  про приведення у відповідність до бюджетного законодавства рішення II сесії VIII скликання “Про бюджет Мартинівської територіальної громади  на 2021 рік» та про граничні суми витрат на придбання (оренда, утримання) автотранспортних засобів, меблів, іншого обладнання та устаткування  комп’ютерів, придбання і утримання мобільних телефонів виконавчими органами, а також установами та організаціями, комунальними підприємствами, які утримуються за рахунок місцевого бюджету, виступила начальник фінансового відділу Мартинівської сільської ради Юлія Думенко.Фото без опису

Фото без опису  Олександр Родик інформував про створення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Мартинівської сільської ради, затвердження положення про неї та оголосив посадовий склад комісії.

Потому депутати проголосували за надання згоди на співфінансування з місцевого бюджету для придбання сміттєвоза з боковим завантаженням, про що виступив сільський голова, затвердили звіт директора Халтуринського ГСКП за 2020 рік та винесли відповідні рішення щодо земельних питань по розгляду заяв громадян.Фото без опису

Фото без опису У «Різному» слово мав голова постійної комісії сільської ради  з питань земельних відносин, будівництва, архітектури та просторового планування  та з питань місцевих природних ресурсів та збереження навколишнього природного середовища Євгеній Знахуренко, який виступив про ситуацію із земельними ділянками, що в межах та за межами населених пунктів Мартинівської ТГ, про випадки самовільного зайняття земельних ділянок, про землі під господарськими будівлями і дворами та говорив про своє бачення виходу із ситуацій.