Дата: 05.03.2021 11:15

Фото без опису  Напередодні жіночого свята 8 березня очільники Мартинівської сільської ради, в знак поваги і щирої радості, даруючи теплі побажання, усмішки та компліменти, привітали своїх колег-жінок.

Червоні тюльпани, які є символом гармонії, росту та влади, сприяли святковому піднесеному настрою на цілий день.

Дорогі колеги - жінки!

В переддень Міжнародного жіночого свята — 8 Березня, хочемо висловити вам нашу любов і повагу. Ви - душа і окраса нашого колективу. Без вас робочі дні перетворилися б на нудну рутину,  а з вами — кожна мить легка і приємна, наповнена життєвою енергією і красою. І за це вам величезне спасибі!

Вітаємо з прекрасним весняним святом! Нехай золоті сонячні промені ніжно обіймуть вас, а грайливий юний вітерець понесе геть усі переживання по звітах, планах і справах! Нехай весняні квіти прошепчуть про те, що Ви – королеви весняної світу, Ви – ЖІНКИ!

Фото без описуБажаєм щастя і тепла,

весни, усмішок, сонця,

щоб доля світла увійшла

До кожного віконця.

Хай навкруги цвіте бузок

та небо буде ясним;

І щоб життя було в жінок

щасливим і прекрасним.

Аби завжди в душі у вас

Горів вогонь кохання;

І хай у цей весняний час

Здійсняться всі бажання.

Зі святом вас, наші дорогоцінні, з 8 Березня!