9 березня - вшанування пам'яті Т.Г. Шевченка

Дата: 09.03.2021 11:17

Фото без опису  У цьому році виповнюється 207 років від дня народження Т.Г. Шевченка, але й сьогодні його слово живе між нами.

Мартинівська громада за доброю традицією, яка передається із покоління до покоління, щорічно вшановує світлу пам’ять Великого Кобзаря покладанням квітів до його пам’ятника, що у с-щі Шевченка. У пошануванні духовного батька української нації взяли участь голова Мартинівської сільської ради Віктор Котенко, заступник сільського голови Олександр Родик, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Ігор Дроздович, головний спеціаліст відділу освіти, культури та спорту Ріта Шандиба та депутат сільської ради Ігор Веремійчик.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять Тараса Шевченка та поклали квіти до пам’ятника Великому Кобзареві.

Фото без опису      Усе життя і творчість Тараса Шевченка присвячені українському народу. Він пробудив нашу націю зі сну рабства, закликав до боротьби за волю. Тарас Григорович мріяв про ті часи, коли його країна буде незалежною суверенною державою, коли в Україні шануватимуть мову, культуру та історію нашого народу, а люди будуть щасливими. І закликав до цього співвітчизників. Завдяки заповітам Великого Кобзаря українці здобули незалежність і державність рідної країни. Життєдайна поезія Шевченка вселяє в нас надію в майбутнє українського народу і подальше його процвітання.

Потому керівництво сільської ради оглянули приміщення Шевченківського сільського клубу, де проводяться ремонтні роботи щодо його відновлення, та ФАПу, який вже повністю облаштовано  для прийому хворих.