Дата: 13.03.2021 08:09

Кожного року, у другу суботу березня, відзначають своє професійне свято люди, які займаються розподілом земельних ресурсів, які, знаючи на відмінно закони, стежать за тим, щоб земля використовувалася раціонально і ефективно, професіоналізм та вміння яких впливає на погосподарське використання землі,  на стан, яким вона буде передаватися своїм нащадкам.

У колективі Мартинівської сільської ради працюють найкращі землевпорядники!  Вони є вмілими фахівцями свої справи.

Тому, сьогодні приймайте вітання та побажання.

Колектив Мартинівської сільської ради на чолі з керівником Котенком Вікторем Івановичем вітають з професійним святом землевпорядників своєї громади: начальника земельного відділу апарату виконавчого комітету сільської ради Ольгу Миколаївну Думенко та спеціалістів  земельного відділу Сергія Петровича Христенка і  Валентину Іванівну Литовченко.

Шановні землевпорядники Мартинівської громади !

Дякуємо вам за відмінну роботу в колективі. Працювати з вами комфортно і приємно. Нехай  трудові будні приносять задоволення в роботі і реалізацію всього задуманого. Ви – невичерпне джерело енергії і життєлюбства, бажаємо вам богатирського здоров’я та нових ідей.