На днях вагома подія відбулась у Мартинівці. У приміщенні лікарні відкрито аптечний пункт.

Дата: 19.03.2021 10:58

Фото без опису    Зі слів сільського голови Віктора Котенка, ідея відкриття аптеки у селі виникла вже давно. Адже, щоб придбати ліки, мартинівцям потрібно було їхати до Карлівки. Особливо складно це вдавалось людям старшого віку.Фото без опису

Орендарем приміщення аптечного пункту та надавачем фармацевтичних послуг  для жителів Мартинівської ТГ є ТОВ «Sv Medikal». Попередні витрати щодо відкриття взяла на себе сільська рада. А це — ремонт приміщення, встановлення вікон, дверей, пандуса, заміна електропроводки. І вже сьогодні місцеві жителі мають змогу на місці придбати ліки.

Фото без описуЯк зазначила фармацевт аптечного пункту Галина Мазун, уже з першого робочого дня за придбанням необхідних ліків звертаються, як жителі Мартинівки, так і Білухівки, Варварівки та інших сіл громади. В основному громадяни придбають противірусні, гіпотензивні, сердечні препарати, медикаменти, призначені за рецептом сімейного лікаря.Фото без опису

Окрім ліків, в аптеці є у наявності засоби гігієни, предмети догляду за хворими, косметика. Також тут можна придбати ліки на замовлення, асортимент яких розширюється згідно з потребами клієнтів. Працює платіжний термінал. Сьогодні найчастішими відвідувачами є пенсіонери та мами хворих  діток.

Режим роботи аптеки: понеділок-п’ятниця з 8.00 – 17.00 год.

Бажаємо всім здоров’я!