До відома фізичних осіб, старост старостинських округів, фермерів сільськогосподарських підприємств, директорів підприємств, установ, організацій усіх форм власності, приватним підприємцям

Дата: 22.03.2021 14:40

Фото без опису  4 березня 2021 року між Державним підприємством «Агенство місцевих доріг Полтавської області» та Мартинівською сільською радою  підписано МЕМОРАНДУМ  про співпрацю для досягнення зазначених цілей на засадах об’єднаних можливостей Сторін.

Одним з основних завдань Агенства є приведення до належного експлуатаційного стану смуг відведення автомобільних доріг загального користування місцевого значення Полтавської області на території ОТГ у відповідності до Вимог.

Ключовими завданнями Мартинівської сільської ради є представлення і захист прав, свобод та законних інтересів жителів відповідальних територіальних громад, реалізація принципу народовладдя, здійснення контролю за дотриманням норм законодавства при виконанні Сторонами владних управлінських функцій та договірних зобов’язань, участь у забезпеченні безпечних умов дорожнього руху автомобільними дорогами загального користування місцевого значення на території ОТГ в частині приведення до належного експлуатаційного стану відведення вказаних доріг.

Згідно підписаного Меморандуму, Державне підприємством «Агенство місцевих доріг Полтавської області» може виконувати роботи по видаленню та прибиранню сухих, аварійних дерев, ліквідації чагарникової порослі, косіння трав, озеленення в межах смуги відведення автомобільних доріг, погодивши з Мартинівською сільською радою місце (об’єкт) надання послуг, надавача послуг на безоплатних умовах на узбіччях, в смузі відводу та укосах автомобільних доріг загального користування місцевого значення Полтавської області на території Мартинівської ОТГ, погодивши про початок приведення до належного експлуатаційного стану смуг. Крім того, під час надання послуг, Сторони повинні сприяти неухильному дотриманню надавачем послуг вимог ДСТУ «Безпека дорожнього руху. Огородження та організація дорожнього руху в місцях проведення робіт». Після завершення надання послуг сприяти забезпеченню прибирання надавачем послуг узбіч, смуг відводу та укосів автомобільних доріг.

Автомобіль ні дороги загального користування місцевого значення Полтавської області на території Мартинівської ОТГ, на яких будуть виконуватися роботи по приведенню до належного експлуатаційного стану смуг, відповідно підписаного Меморандуму:

О1707098 Максимівка-Варварівка-Мартинівка (протяжність 10,4 км)

О1707099 Мартинівка-Шевченка-Високе (протяжність 14,7 км)

О1724342 Вільхуватка-Білухівка-Попівка- /Р-11/ (протяжність 16,8 км)

С170704 //М-03/-Максимівка-Карлівка-Володимирівка (протяжність 13,8 км)

С170705 Вільховатка-Білухівка-Попівка -Р-11/- Знаменка (протяжність 2,3)

С170707 Білухівка-Мартинівка (протяжність 7,3 км)

С170708 Мартинівка-Шевченка-Високе-Вакулиха (протяжність 2,4 км)

С170709 Мартинівка-Шевченка-Високе-Красне (протяжність 1 км)

С170710 Мартинівка-Мар’янівка -/Р-11/ (протяжність 8,8 км)

Пропонуємо зацікавленим фізичним особам,__старостам старостинських округів, фермерам СП, генаральним директорам ПП взяти приклад із Мартинівської сільської ради та впроваджувати роботу щодо співпраці із Державним підприємством «Агенство місцевих доріг Полтавської області» для приведення до належного експлуатаційного стану смуг відведення автомобільних доріг загального користування місцевого значення Полтавської області на території ОТГ у відповідності до Вимог на безоплатних умовах.

За детальною інформацією звертатися за адресою:

Мартинівська сільська рада, вул. Богдана Хмельницького 5,

с. Мартинівка, Карлівського р-ну, Полтавської області 39520.