На виконання рішення виконавчого комітету Мартинівської сільської ради від 26.03.2021 р. № 25/2021 "Про заборону торгівлі, використання штучних квітів, кошиків, вінків".

Дата: 30.03.2021 11:26

МАРТИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

від 26 березня 2021 року        с. Мартинівка                        № 25/2021

Про заборону торгівлі, використання штучних квітів, кошиків,

вінків.

Відповідно до пункту 44 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою зменшення відходів та їх негативного впливу на навколишнє середовище; зменшення кількості твердих побутових відходів, які засмічують землю та атмосферне повітря, переробка та утилізація яких потребує значних матеріальних витрат, виконавчий комітет сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Заборонити продаж на території Мартинівської сільської ради продукції з синтетичних полімерів (штучних квітів, вінків, корзин та інших ритуальних товарів, виготовлених із пластику).

2. З метою поліпшення зовнішньої естетики населених пунктів громади заборонити виносити для демонстрації за межі торгівельних приміщень вінки, пам’ятники тощо та обмежити розміщення ритуальної символіки на дверях, вікнах, фасадах та прибудинкових територіях.

3. Заборонити приносити і залишати штучні квіти, вінки на кладовищах Мартинівської сільської ради (ОТГ).

4. Начальнику загального відділу апарату виконавчого комітету сільської ради оприлюднити даний проект рішення на офіційному сайті сільської ради та здійснити заходи передбачені Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

5. Контроль за виконанням рішення покласти на виконавчий комітет Мартинівської сільської ради.

Сільський голова                                                           В.І. Котенко