На позачерговому засіданні сесії Мартинівської сільської ради

Дата: 01.04.2021 14:22

Фото без опису  1 квітня під головуванням Мартинівського сільського голови Віктора Котенка відбулось засідання VI позачергової сесії сільської ради восьмого скликання.

У роботі зібрання взяли участь 20 депутатів (із 22 обраних), заступник сільського голови Олександр Родик, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету сільської ради Ігор Дроздович, начальники відділів апарату виконавчого комітету сільської ради, старости,  керівники базових підприємств, фермерських господарств, громадськість села.Фото без опису

Фото без опису  Депутати в порядку денному затвердили «Про внесення змін до бюджету Мартинівської сільської територіальної громади на 2021 рік», «Порядок призначення за конкурсом керівників закладів культури, які належать до комунальної власності Мартинівської сільської ради», «Програму культурно-мистецьких заходів на 2021 рік», «Програму надання безоплатної правової допомоги населенню Мартинівської сільської ради на 2021-2025 роки», «Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників комунальних підприємств, установ, організацій, що належать до комунальної власності Мартинівської сільської ради».

Фото без опису  Щодо комплексної Програми профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на території Мартинівської сільської ради Полтавської області на 2021-2023 роки, то, розглянувши дану Програму на засіданні профільної постійної комісії 19 березня, заслухавши інформацію представника ВП №3 Полтавського районного управління національної поліції, депутати, за пропозицією сільського голови,  вирішили: після спільного обговорення вищевказаного питання з головами Карлівської та Ланнівської ОТГ, начальником ВП №3 Полтавського ГУНП щодо дольової участі в фінансуванні заходів Програми, переглянути питання затвердження Програми на наступній сесії сільської ради.

Під час інформування «Про Статут Мартинівської територіальної громади», керуючий  справами (секретар) виконавчого комітету сільської ради Ігор Дроздович зауважив, що,  промоніторивши сторінку офіційного сайту Мартинівської сільської ради, виявлено про те, що рубрику «Регуляторні акти», де було розміщено Статут для ознайомлення та надання пропозицій ще в кінці січня  цього року, протягом 2-х місяців переглянули лише 32 особи. Дуже прикро, що громадяни ТГ не цікавляться планами та питаннями, які є важливими для існування та розвитку громади. Обговоривши дане питання, депутати затвердили Статут Мартинівської територіальної громади.Фото без опису

Фото без опису  Потому, депутати розглянули клопотання ПП «Бурякорадгосп цукрокомбінату ім. Халтуріна»,  затвердили ряд земельних питань та близько 120 заяв громадян, що стосувалися: надання дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства в межах та поза межами населених пунктів, надання дозволів на розробку технічної документації, про надання в оренду земельних ділянок для городництва, та інші. Левова частка заяв громадян після розгляду залишилась без задоволення через різний ряд причин, на що начальник земельного відділу апарату виконавчого комітету сільської ради Ольга Думенко надала вичерпні роз’яснення.

Фото без опису   Фото без описуФото без опису