Працює постійна комісія сільської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку

Дата: 19.04.2021 14:54

Фото без опису  19 квітня під головуванням голови постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку Юрія Шраменка за участі голови сільської ради Віктора Котенка  відбулось зібрання даної комісії.

Депутати обговорили та внесли на розгляд пленарного засідання сесії сільської ради бюджетні питання. Зокрема, було розглянуто: про внесення змін до бюджету Мартинівської сільської територіальної громади на 2021 рік, про затвердження бюджетного регламенту проходження стадії бюджетного процесу Мартинівською сільською територіальною громадою, про затвердження мережі закладів освіти Мартинівської сільської ради на 2020-2021 навчальний рік, про затвердження Порядку формування базової мережі закладів культури, про затвердження комплексної Програми профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на території Мартинівської сільської ради Полтавської області на 2021-2023 роки, про передачу автомобіля марки ЗАЗ, модель TF698К, легковий седан – В, з балансу КП Халтуринське ГСКП на баланс виконавчого комітету Мартинівської сільської ради Карлівського району Полтавської області та припинення права оперативного управління.

Пленарне засідання почергової сесії Мартинівської сільської ради відбудеться 22 квітня о 10 годині з урахуванням обмежувальних заходів, передбачених чинним законодавством, у зв’язку із збільшенням захворюваності на COVID – 19.