Колектив Мартинівської сільської ради вітає з днем народження Сущенко Ірину Анатоліївну!

Дата: 22.04.2021 08:31

22 квітня  свій День народження святкує наша дорога Сущенко Ірина Анатоліївна – начальник управління правового та кадрового забезпечення апарату виконавчого комітету Мартинівської сільської ради

Прийміть найщиріші вітання і найкращі побажання

з цієї нагоди від своїх колег.

У Ваш День народження бажаємо Вам й надалі залишатися такою енергійною, невтомною, завзятою, щирою, турботливою, щедрою та доброю!

Бажаємо здійснення найзаповітніших задумів, вірних надійних друзів, розуміння та поваги у професійній діяльності! Бажаємо невичерпної енергії та наснаги у Ваших добрих справах та звершеннях.  Сміливо йдіть до мети та перетворюйте свої творчі мрії у реальність, а рідні та близькі хай завжди будуть міцною опорою у щоденних справах!

Миру, злагоди, любові та достатку!