Про розгляд звернення жителів с. Вакулиха Мартинівської сільської ради Карлівського району Полтавської області»

Дата: 06.05.2021 15:38

МАРТИНІВСЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

від  29 квітня 2021 року                                                                           № 37/2021

Про розгляд звернення жителів с. Вакулиха

Мартинівської сільської ради Карлівського

району Полтавської області».

Відповідно до статті 13, п. 7 ст. 27, п. б (1) ст. 33 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні“, заслухавши інформацію члена виконкому, заступника генерального директора ПП «Агромаш» Селезньова А.М. про результати громадського обговорення жителями с Вакулиха Мартинівської сільської ради питання про розміщення поблизу їх села стаціонарних джерел бурового верстата при роботі свердловини №248 Західно-Хрестищенського родовища, робота якого зумовить викид забруднюючих (шкідливих) речовин в атмосферне повітря в розмірі 9,732026 т, виконавчий комітет сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Просити Полтавську районну державну адміністрацію врахувати думку мешканців с. Вакулиха Мартинівської сільської ради, зокрема, до надання дозвільної документації  на розміщення поблизу їх села стаціонарних джерел бурового верстата при роботі свердловини №248 Західно-Хрестищенського родовища створити робочу групу з представників Полтавської РДА, ТОВ «БЕЙКЕНЬ ЕНЕРГЕТИКА УКРАЇНИ» та громадськості Мартинівської сільської ради для проведення громадських слухань щодо врегулювання питання подальшої взаємодії добувної компанії з місцевою громадою з метою часткової компенсації шкоди, завданої місцевим мешканцям від виробничої діяльності підприємства.
  2. Зважаючи на обмежені терміни та з метою недопущення зростання соціальної напруги в громаді просимо невідкладно розглянути дане звернення та вжити відповідні заходи по його врегулюванню.

Сільський голова                                                                     В.І. Котенко