Мітинг-реквієм до Дня Перемоги

Дата: 09.05.2021 20:03

Фото без опису  Сьогодні з самого ранку на території Мартинівської громади лунали пісні воєнних років. Біля пам’ятника загиблим воїнам зібралися мешканці села, щоб віддати шану загиблим односельцям-героям  Другої світової війни.

З вітальним словом до своїх земляків звернувся сільський голова Віктор Котенко. Очільник громади у своєму виступі говорив про тяжкі часи Великої Вітчизняної, про мільйонну участь українців у війні, про дні та роки, коли наша Полтавщина знаходилась в окупації фашистської навали, про велику Перемогу. Вітав із святом Матері жінок. Бажав усім миру, добра, достатку та процвітання.

З днем Перемоги мартинівців вітав і заступник голови Полтавської ОДА Олександр Солодовник, який був присутній на мітинзі.

Фото без опису  Хвилиною мовчання учасники зібрання вшанували пам’ять про загиблих односельців в роки Другої Світової війти та захисника України в зоні АТО Дмитра Барвіна.

Як і кожного року, сьогодні було зачитано Книгу Пам’яті імен загиблих односельців, озвучили яку в цьому році учителі Мартинівської ЗОШ.

Воїни АТО Ігор Микитенко та Юрій Харак урочисто поклали квіти до підніжжя пам’ятника загиблим воїнам.

В пам’ять про загиблих тричі лунали постріли в небо.

На завершення мітингу ієрей Валерій возніс молитву за всіх спочивших.