УВАГА! З 2 по 4 червня цього року буде обрано переможців конкурсу "Кращий двір" та "Кращий багатоквартирний будинок"

Дата: 25.05.2021 10:20

Шановні жителі Мартинівської громади!

З 1 квітня по 1 червня цього року в рамках проведення весняного двомісячника санітарної очистки, благоустрою та озеленення на території Мартинівської сільської ради проводиться, затверджений рішенням виконавчого комітету від 26 березня цього року, конкурс на «Кращий двір» та «Кращий багатоповерховий будинок» та прилеглу до нього прибудинкову територію.

Метою проведення даного огляду-конкурсу є: підвищення благоустрою населених пунктів громади, розвиток і підтримка ініціативи жителів, які приймають активну участь у роботі по належному утриманню своїх будинків та прибудинкових територій за місцем проживання, покращення їх взаємодії з органом місцевого самоврядування, підприємством житлово-комунального господарства та депутатами сільської ради у вирішенні питань підвищення культури побуту, дотримання правил спільної життєдіяльності, здійснення заходів силами мешканців, спрямованих на благоустрій території Мартинівської сільської ради.

Організація та проведення конкурсу-огляду.

Конкурс - огляд на кращий благоустрій будинків проводиться у номінаціях «Кращий багатоквартирний будинок», «Кращий двір» з метою стимулювання громадськості до виконання робіт із поліпшення благоустрою територій, забезпечення чистоти і порядку в населених пунктах ТГ.

З 2 по 4 червня цього року комісією з проведення щорічного конкурсу-огляду буде проведено об’їзд населених пунктів територіальної громади та визначено кращих господарів своїх приватних будинків та прилеглих до них територій.

Конкурсна комісія залишає за собою право огляду будинків та прибудинкових територій учасників конкурсу за погодженням з мешканцями відповідних будинків.

Конкурсна комісія з проведення конкурсу - огляду забезпечує висвітлення переможців в засобах масової інформації.

Критерії оцінювання в номінації

на присвоєння звання "Кращий двір"

• наявність табличок з назвою вулиці та номерами будинків,
  • озеленення двору (квітники, клумби, декоративні кущі, дерева на прибудинкових територіях);
  • естетичний стан фасадів будинків та огорож;
  • належний санітарний стан прибудинкових територій (відсутність будівельних матеріалів, бур'янів, сміттєзвалищ);
  • охайність та чистота;
  • цікавий дизайн.

Кожен пункт зазначених вище критеріїв оцінюється за 10-ти бальною системою.

Критерії оцінювання в номінації на присвоєння звання

"Кращий багатоквартирний будинок"

• благоустрій прибудинкової території: озеленення (дерева, декоративні кущі, клумби, квітники), наявність урн, стан дитячих чи спортивних майданчиків, їх естетичний вигляд;
  • загальний вигляд будинку, зразковий стан балконів, санітарний стан під’їздів, їх освітленість;
  • утримання у зразковому санітарному та технічному стані нежилих приміщень;
  • обладнання вхідних дверей та входів у підвальні приміщення;
  • активність жителів  у проведенні заходів по належному утриманню будинку та благоустрою прилеглої території;
  • наявність і естетичне оформлення нумерації будинків, під'їздів;

Кожен пункт зазначених вище критеріїв оцінюється за 10-ти бальною системою.

Склад комісії з проведення щорічного конкурсу-огляду

на кращий двір, багатоповерховий будинок  та прилеглу до нього прибудинкову територію:

1. Родик Олександр Анатолійович, заступник сільського голови;

2. Бойченко Алла Миколаївна, староста Білухівського старостату;

3. Данець Михайло Федорович, староста Варварівського старостату;

4. Харак Юрій Миколайович, голова постійної комісії сільської ради з питань прав людини, законності, запобігання корупції, регламенту, депутатської етики та місцевої згуртованості;

5. Шраменко Юрій Анатолійович, голова постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку;

6. Богачов  Артем Вікторович, голова постійної комісії з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту та житлово-комунального господарства;

7. Знахуренко  Євгеній Миколайович, голова постійної комісії з питань земельних відносин, будівництва, архітектури, просторового планування, з питань місцевих природних ресурсів та збереження навколишнього природного середовища;

8. Безпалько  Ольга Миколаївна, голова постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, фізичного виховання та соціальної політики.

Нагородження переможців відбудеться на урочистостях з нагоди святкування Дня села (у серпні-вересні цього року).