Про заходи щодо боротьби з карантинними організмами на території Мартинівської сільської ради.

Дата: 01.06.2021 09:58

МАРТИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

КАРЛІВСЬКОГО  РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від 28.05.2020 р.                                                                    №42 /2021

Про  заходи щодо боротьби

з карантинними організмами на

території Мартинівської сільської ради

На підставі ст. 30 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» , Законів України « Про карантин рослин»,  « Про захист рослин» та на виконання “Програми фітосанітарних заходів по ліквідації регульованих шкідливих організмів на території Полтавської області на 2019-2023 роки” (рішення Полтавської обласної ради №1041 від 14.02.2019 року), з метою захисту життя та здоров’я населення, покращення фітосанітарного стану території сільської ради, у зв'язку з тим, що в селах громади зареєстровано вогнища регульованих шкідливих організмів, а саме: амброзії  полинолистої, повитиці польової та американського білого метелика, виконавчий  комітет  сільської ради

В И Р І Ш И В:

1. Затвердити заходи щодо виявлення та боротьби з карантинними  бур'янами  – амброзією    полинолистою, повитицею польовою, американським білим метеликом згідно з переліком ,   що додається.

2. Рекомендувати керівникам підприємств, установ та організацій всіх форм власності, власникам  приватних домоволодінь, власникам торгівельної мережі забезпечити виконання    заходів по боротьбі з карантинними рослинами в період вегетації (з 1 червня по 30 вересня):

2.1. Організувати  роботу по ліквідації карантинних бур'янів на земельних ділянках, прилеглих та закріплених територіях.

2.2. Суворо дотримуватись карантинних  вимог на території Мартинівської сільської ради керівникам підприємств, установ та організацій, власникам домоволодінь, які займаються вирощуванням, заготівлею, зберіганням, реалізацією та переробкою продукції рослинництва.

3. Призначити відповідальними особами директора Халтуринського ГСКП та старост сіл на підвідомчих територіях.

4. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

Сільський голова                                                                 В.І.Котенко

до рішення виконавчого комітету

Мартинівська сільської ради

від  28.05.2020 року №42/2021

ПЛАН ЗАХОДІВ

щодо виявлення та знищення вогнищ карантинних організмів, розповсюджених на території  Мартинівської сільської ради

1. Проводити постійний моніторинг розповсюдження карантинних організмів та проведення  заходів боротьби  з ними.

-  Відповідальний голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, містобудування, земельних відносин та охорони природи ( Червень – жовтень).

2. Постійно скошувати рослини амброзії полинолистої, повитиці  польової та інших карантинних  рослин протягом вегетації.

-  Відповідальний директор ГСКП, старости сіл, землекористувачі усіх форм власності

( Червень – жовтень).

3. Виривати поодинокі рослини амброзії полинолистої, повитиці польової на закріплених територіях.

-   Землекористувачі усіх форм власності ( Червень – жовтень ).

4. Перекопувати або приорювати  ґрунт з подрібленням рослин амброзії полинолистої , повитиці польової.

-  Відповідальний директор ГСКП, старости сіл , землекористувачі усіх форм власності ( Червень – жовтень).

5. Для боротьби  з американським білим метеликом, картопляною міллю, південноамериканською томатною міллю використовувати хімічні, механічні та біологічні препарати.

-  Землекористувачі усіх форм власності ( постійно ).

6. Забезпечувати розповсюдження інформації про заходи боротьби з карантинними організмами на території Мартинівської сільської ради  на дошці оголошень та інформаційному стенді.

-  Виконавчий комітет (постійно).

Секретар виконкому                                                   І.А.Дроздович