Прощавай, рідна школо!

Дата: 09.06.2021 14:51

Фото без опису    Сьогодні в усіх школах Мартинівської територіальної громади відбулося свято останнього дзвоника.

Традиційно, аби сказати теплі слова побажань із нагоди завершення чергового навчального року, до навчальних закладів сільської ради завітали представники влади. Голова Мартинівської сільської ради Віктор Котенко вітав учнів Мартинівської ЗОШ  І – ІІІ ступенів, заступник голови сільської ради Олександр Родик гостював у Варварівському НВК, секретар сільської ради Олена Ляхова відвідала Білухівський НВК, а начальник відділу освіти, культури та спорту Тетяна Гречко була запрошена до  Мар’янівського НВК.

Фото без опису   Шкільна лінійка – завжди свято. А особливо – для тих, хто отримує атестат зрілості та вирушає у доросле життя. Цього року навчання в школах завершили   34 дев’ятикласники та  22  учнів 11-х класів.

З напутніми словами до учнів та випускників зверталися  їхні батьки, педагоги, а також представники місцевого самоврядування.

Представники влади вітали шкільні родини зі святковим днем, дякували вчителям та батькам за гідне навчання і гарне виховання, дітям бажали веселих канікул, а випускникам – реалізації задуманих планів і удачі у дорослому житті.

Фото без опису   Кращих школярів  відзначили нагородами, грамотами та подяками.

Учні 9 класу Мар'янівського НВК Волошина Ангеліна та Ніколаєв Данило закінчили школу з відзнакою. А учениця 11 класу Мартинівської ЗОШ Білашова Дарина отримала золоту медаль.

На згадку про шкільне життя, випускники станцювали прощальний шкільний вальс. Потому пролунав останній дзвінок, як  символ закінчення навчання, символ радості і прощання.