19 червня - День фермера України.

Дата: 18.06.2021 08:38

Професійне свято фермерів з’явилося на календарі незалежної України не випадково. Адже сьогодні фермери і фермерство – це навіть не професія, а швидше спосіб життя особливих людей, які не мислять себе без землі, без пшеничного поля і вранішнього сонця, що сходить над рідним селом.

Своїми невтомними руками, й мудрістю й досвідом фермери щороку засівають українську ниву, примножуючи здобутки нашої держави. Завдяки Вашим знанням, наполегливості і невтомному працелюбству живе українське село, розвивається сільське господарство, яке вже давно є найважливішою складовою економіки країни.

Селянська праця була першоосновою матеріального розвитку народу, а люди які вирощують хліб і до хліба – заслуговували найвищої поваги і шани.

На теренах Мартинівської сільської ради функціонують наступні фермерські господарства: СФГ «Апіс», СФГ «Розквіт», ФГ «Гарант», СФГ «Прометей», ФГ «Орчик плюс», ФГ «АСМІК», СФГ «Валентина», СФГ «Майське»,             ФГ «С.В. Житниця», ФГ «АЛЕКС-ПЛЮС», СФГ «Обрій», ФГ «Кибка А.А.», ФГ «СВ Наш край», СФГ «Федорівка і Ко», ФГ «Дарія», ФГ «Щедрий Лан». Вони є свого роду потужним кадровим, інтелектуальним, матеріально-технічним та фінансово-економічним потенціалом.

Шановні аграрії, фермери й господарі землі!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня фермера України, який в нашій державі відзначають 19 червня.

Бажаю Вам, хлібороби, щоб земля наша рясніла золотом щедрих врожаїв, на столі у кожній оселі завжди був свіжий запашний хліб, а у життя втілюються всі ваші плани. Нехай не переводиться селянський рід на українській землі, а праця відданих їй трударів буде належно оціненою.

Велика подяка Вам за любов до землі, терпіння і витримку. Щастя, злагоди в кожну домівку.

Нехай Ваша нива щедро колоситься, здоров’я міцніє, а трудові успіхи примножуються.

Хай обходять вас стороною природні стихії, а Ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті та благополуччі.

З повагою, голова Мартинівської сільської ради                   Віктор Котенко