Привітання Мартинівського сільського голови Віктора Котенка напередодні 25-ї річниці Дня Конституції України.

Дата: 25.06.2021 12:20

Дорогі жителі Мартинівської громади !

Щиро вітаю вас з державним святом – Днем Конституції України
Наш Основний закон – це втілення ідеалів свободи і справедливості, головний оберіг державності та демократії, гарант незалежності та соборності України.

Значною мірою, саме завдяки своєму Основному Закону Україна відбулась як держава, здатна утверджувати демократичні цінності, відстоювати свободу, гідність та розмаїття, захищати свій суверенітет та незалежність. Нам вдалося побудувати толерантне суспільство, в якому знаходять спільну мову різні етнічні, релігійні та інші групи.

Бажаю, щоб це свято і надалі об’єднувало нас усіх у бажанні змінити життя на краще, проявляти відповідальність, самовіддано працювати, самореалізовуватись і цим забезпечити справжній розквіт Мартинівщини та усієї України, гідне життя громадян та щасливий завтрашній день наших дітей.
Нехай ніколи не залишає вас віра в світле майбутнє нашої держави, а досвід, творча енергія, сила і розум будуть спрямовані на благо власної родини і українського народу.

Міцного вам здоров’я, щастя і достатку, любові і миру, успіхів і наснаги, звершення усіх планів та задумів!

З повагою сільський голова                                                Віктор Котенко