Відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора Варварівського НВК.

Дата: 29.06.2021 09:02

25 червня відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора Варварівського НВК. Наступні шість років заклад очолюватиме Щербина Лідія Вікторівна.

До конкурсної комісії входили: голова конкурсної комісії, депутат Мартинівської сільської ради Ляхова О.Ю., начальник відділу моніторингу, позапланового контролю закладів освіти та взаємодії з органами місцевого самоврядування управління Державної служби якості освіти у Полтавській області  Єлізарова Л.С. ,  головний спеціаліст відділу інституційного аудиту управління Державної служби якості у Полтавській області Марічева М.Р., очільник профспілкової організації Карлівської міської, Мартинівської та Ланнівської сільських територіальних громад Черненко О.П., голова постійної комісії Мартинівської сільської ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я, фізичного виховання та соціальної політики, директор Білухівського НВК Безпалько О.М., секретар конкурсної комісії, голова профспілкового комітету Мар’янівського НВК Василяк А.О.