Про уточнення поштової адреси квартири в житловому будинку №13 по вул. Богдана Хмельницького в с. Мартинівка.

Дата: 02.07.2021 08:53

МАРТИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Р І Ш Е Н Н Я

від 29.06.2021р.                                                                   №   62/2021

Про   уточнення   поштової   адреси  квартири в житловому  будинку №13                     по вул. Богдана Хмельницького   в                     с. Мартинівка.

Розглянувши  заяву Масич  Тетяни  Сергіївни  про  уточнення номера  квартири в  житловому  будинку вул. Богдана   Хмельницького13 , в с. Мартинівка  Карлівського  р-ну  Полтавської  обл., керуючись  статтями 37 , 59    Закону  України  « Про  місцеве  самоврядування  в Україні», виконавчий  комітет

ВИРІШИВ:

1. Змінити  нумерацію житлової квартири   №1 по  вул. Богдана Хмельницького, буд.13 в  с. Мартинівка,  Карлівського р-ну  Полтавської  обл.  на  кв. 2 по  вул. Богдана Хмельницького, буд.13  згідно  фактичної  нумерації.

2. Рекомендувати  Масич  Тетяні Сергіївні     провести  корегування та  виготовлення  правовстановлюючих    документів  в  органах державної  реєстрації  за даною  адресою.

3. Провідному  спеціалісту загального  відділу апарату виконавчого комітету  Мартинівської  сільської ради  Шраменко Л.І. провести  реєстрацію зміни  адреси  відповідного  домоволодіння  в  органах Державної  реєстрації.

Сільський голова                                               В.І. Котенко