У ніч з 6 на 7 липня відзначається свято Івана Купала

Дата: 06.07.2021 10:44

Фото без описуШановні жителі Мартинівської громади !

Прийміть щирі вітання зі святом Івана Купала, яке дарує нам липень та полюбляють святкувати всі українці. Це свято відбувається в час літнього сонцестояння, коли сонце приходить до зеніту, дає найбільше тепла та світла і виявляє свою найвищу чудодійну силу для людини.

У день Купайла люди збираються біля річки, навколо вогнища, коли зійде на небі перша зірочка, і веселяться, щоб прогнати все зле, набратися сил перед жнивами, бо вважалось, що вода і вогонь очищають, оздоровлюють людину. Також цілющих властивостей набирають у цю ніч усі лікарські рослини, розквітає таємнича квітка папороті.

Дорогі земляки!

Хай магічний купальський вогонь надасть вам сили духу в починаннях добрих справ. Нехай принесе успіх, удачу, наповнить теплом, затишком та достатком ваші оселі, вбереже від зла та біди, очистить від негараздів, хвороб, подарує здоров'я та красу, а відшукана чарівна квітка папороті ощасливить молодих палким коханням.

Хай разом зі вмитим росою вранішнім сонцем прийде мир в Україну, а її захисники – наші Герої – повернуться в рідні домівки.

Хай добробут і злагода запанує у кожній хаті, щоб зростали здоровими та щасливими усі діти.

Гарного всім настрою, здійснення заповітних мрій та радості від життя!

Зі святом !

З повагою

Сільський голова                                                                             Віктор Котенко