Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Мартинівської сільської ради

Дата: 09.07.2021 15:16

9 липня під головуванням сільського голови Віктора Котенка відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Мартинівської сільської ради.

На розгляд зібрання виконуюча обов’язки начальника служби у справах дітей сільської ради  Наталія Філонець винесла  2 заяви громадян, жителів територіальної громади.

Після розгляду та обговорення даних звернень, члени комісії задовольнили питання щодо продажу житлового будинку, який знаходиться у власності малолітньої дитини в населеному пункті с. Варварівка, відповідно до зобов’язань її опікунів, правил та норм соціального захисту прав дітей.  Та надали дозвіл матері, жительці с. Вакулиха, на дарування земельної ділянки товарного сільськогосподарського виробництва своїй неповнолітній дитині.