Скликається чергове засідання виконавчого комітету.

Дата: 15.07.2021 14:07

13 липня 2021 року сільський голова ВІктор Котенко підписав розпорядження за №66 "Про скликання чергового засідання виконавчого комітету Мартинівської сільської ради", яке відбудеться 23 липня цього року о 10-00 в приміщенні Мартинівського сільського будинку культури.

На розгляд виконкому виносяться питання:

1. Про схвалення звіту про виконання сільського бюджету за І півріччя 2021 року.
  2. Про створення міждисциплінарної команди.
  3. Про затвердження рішення комісії з питань захисту прав дитини  та надання дозволу опікуну гр. Ковцуру С.О. на здійснення продажу нерухомого майна, що належить малолітньому  Дробітьку Б.В.
  4. Про затвердження рішення комісії з питань захисту прав дитини  та надання дозволу гр. Левошко Л.С. на дарування земельних ділянок  малолітній  доньці Бульбах О.Ю.
  5. Про відзначення кращих представників територіальної громади з нагоди Дня незалежності України.
  6. Про розгляд скарги гр. Бохана В.Г.
  7. Різне.