Вітаємо працівників бухгалтерської служби з професійним святом!

Дата: 16.07.2021 12:48

Фото без описуШановні працівники бухгалтерської служби

Мартинівської сільської ради!

Сьогодні ваше професійне свято – День бухгалтера, який підкреслює надзвичайно важливу роль зазначеної професії у сучасному суспільстві.

Ваші здобутки перед суспільством неоціненні, бо за ними – щоденна копітка праця, чіткий контроль фінансових потоків, своєчасність податкових платежів та підтримка фінансового пульсу громади.

Фото без опису   У цей святковий день висловлюю вам щиру вдячність за сумлінну працю та вірність професійному обов’язку.

Нехай ваш високий професіоналізм, досвід та знання допоможуть і надалі  плідно працювати на благо розвитку та процвітання нашої громади.

Бажаю, щоб кожен день вашого життя був наповнений радістю, миром і злагодою!

З повагою

Сільський голова                                                                     Віктор Котенко